Dlaczego warto kupić u nas?
Dokładamy wszelkich starań, by trawa zakupiona przez Państwa
za naszym pośrednictwem była jak najwyższej jakości.
O jakości naszej trawy
Dokładamy wszelkich starań, by trawa zakupiona przez Państwa za naszym pośrednictwem była jak najwyższej jakości.
Wysoki standard jaki daje „Świat Trawy” z okolic Poznania wynika z bogatego doświadczenia i tego, że mamy niezwykłą dbałość o szczegóły już od samego początku całego procesu produkcji trawy w rolkach – od wysiewu do efektu końcowego, jakim jest trawa z rolki gotowa do założenia trawnika.
O to, by za rozsądną cenę otrzymali Państwo trawę w rolkach nieodbiegającą pod żadnym względem światowym standardom dbają wyłącznie wykwalifikowani pracownicy – ogrodnicy z dużą praktyką i doświadczeniem w uprawie roślin zielonych, zwłaszcza traw.
Żaden trawnik nie ma przed nimi tajemnic.
Do uzyskania zamierzonego efektu w postaci gęstego świeżego trawnika bez chwastów używamy unikalnej technologii i wyłącznie wyselekcjonowanych nasion traw najwyższej jakości.
Zdając sobie sprawę z tego, że trawa trawie nierówna, proponujemy Państwu trawy PREMIUM - trawę użytkową, trawę sportową, czy wreszcie trawę krajobrazową zależnie od rodzaju jej przeznaczenia.
Nieustannie staramy się poszerzać naszą wiedzę na temat traw i najefektywniejszego sposobu ich upraw. Wszystko to, po to, by nasi Klienci otrzymywali od nas nie tylko trawę rolowaną, ale także swego rodzaju kompleksową „instrukcję jej obsługi” – instruktaż, co należy robić, aby jak najdłużej cieszyć się pięknem zakupionej u nas trawy z rolki.
Aby osiągnąć zamierzony efekt w postaci pachnącego trawnika o soczystym świeżym zielonym kolorze od wiosny do późnej jesieni i z powodzeniem go używać (dotyczy to w szczególności trawy sportowej i użytkowej), konieczne jest przestrzeganie zaleceń naszych ekspertów, które otrzymają Państwo przy zakupie nieodpłatnie.
O firmie
Dysponujemy kilkoma punktami produkcji w różnych ośrodkach. Nasze mieszanki nasion są dostosowane do określonego rodzaju gleby w poszczególnych miejscach.
Dzięki naszemu doświadczeniu w wysiewie, produkcji i pielęgnacji trawy nasze trawniki są najwyższej jakości. Chcielibyśmy doradzić Państwu życzliwie i kompetentnie już od samego początku, abyście mogli Państwo długo cieszyć się nowym trawnikiem.
Niechcianemu splątywaniu zapobiegamy poprzez regularne czesanie powierzchni hodowlanych. Dbamy o dobre nawożenie i regularne nawadnianie, celem optymalnego wzrostu i zapewnieniu najwyższej jakości trawy. Jako doświadczeni ogrodnicy żyjemy i pracujemy z naturą. Wytwarzamy prodykty o kontrolowanej świeżości i jakości.
Dzięki naszemu doświadczeniu w wysiewie, produkcji i pielęgnacji trawy nasze trawniki są najwyższej jakości. Chcielibyśmy doradzić Państwu życzliwie i kompetentnie już od samego początku, abyście mogli Państwo długo cieszyć się nowym trawnikiem.
Kto chociaż raz próbował sam założyć trawnik tradycyjną metodą wie, jak trudne to zadanie.
Nasza firma Świat Trawy istnieje po to, by Państwa w tym wyręczyć.